شرکت سیال گستر سپند

شرکت سیال گستر سپند در سال 1382 با تکیه بر تجارب علمی، فنی، اجرائی و با هدف فعالیت در زمینه توسعه صنایع زیر بنایی همچون نفت، گاز و پتروشیمی تأسیس شد. هدف از تأسیس اين شركت انجام عمليات اجرايي و نصب پروژه‌های كلان صنعتي به‌صورت ،PC ،EPC در حوزه نفت، گاز و پتروشيمي و همچنين حوزه متالوژي، معدن و صنايع معدني به‌صورت مستقل و يا مشاركتي بوده است. این شرکت با به کارگیری منابع انسانی متخصص و متعهد و همچنین تجهیز و تقویت امکانات ماشین‌آلاتی خود توانسته طیف گسترده‌ای از خدمات شامل طراحی مهندسی اعم از مفهومی، پایه و تفصیل، تأمین تجهیزات، اجرا و مدیریت پروژه‌های صنعتی و بیشتر در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی، بازرسی فنی، نصب تجهیزات، مدیریت اجرا، نظارت عالیه و کارگاهی، راه ­اندازی و خدمات دوره­ تضمین طرح­ های صنعتی را با گسترده ­ترین حدود خدمات ارائه دهد. روند رو به رشد توسعه ­ی صنعتی کشور و لزوم حضور گسترده­ شرکت­ های توانمند و با تجربه­ داخلی در پیشبرد اهداف و چشم ­اندازها، موجب گردیده تا این شرکت با پشتوانه­ ی تجربه‌های عظیم و بسیار ارزشمندی که در طول سال­های متمادی به دست آمده است، به‌عنوان یک پیمانکار عمومی عهده ­دار انجام پروژه­ های بزرگ عمرانی و صنعتی در زمینه‌های گوناگون، مطرح گردد.

اخلاق به‌عنوان اصل پایه وحدت، مسئولیت پذیری، احترام به قانون و مقررات، احترام به حقوق دیگر شهروندان، عشق به كار، تحمل سختی‌ها به‌منظور سرمایه گذاری‌های آتی، میل به ارائه خدمات برتر و نیز نظم پذیری به‌عنوان ارزش‌های بنیادین حاکم بر سیال گستر سپند و کارگاه‌های تابعه تعریف ‌شده است.

«خواست ما ارائه هرچه بهتر خدمات و سرمایه انسانی متخصص با دانش روز، به پشتوانه تجارب گذشته در جهت بهبود بهره‌وری صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور است».

شرکت دارای گواهینامه OHSAS 18001 ،ISO 14000 ،ISO 9001،یHSE  و همچنین در رشته پیمانکاری دارای رتبه نفت و گاز، تأسیسات و تجهیزات، صنعت و معدن، راه و باند و در رشته مشاور دارای رتبه نفت و گاز است.